Everything is Super

0
28

زوتک نه قصد پا پس کشیدن دارد و نه اجازه خود نمایی به برند های دیگر میدهد.                                  هرچه بیشتر پول بدید بیشتر آش می خورید. این ضرب المثل شاید جزو ضرب المثل هایی است  که تقریبا تو هر صنف یا هر جایی می توان از آن استفاده کرد. اگر کارت قدرتمند تری بخواهید باید هزینه بیشتری بابت آن پرداخت کنید.

هنگامی که زوتک سری 2070 خود را با شعار Everything is Super را روانه بازار کرد بیش تر از پیش اسم خود را بر سر زبانها انداخت. سری 2070 که دقیقا مناسب گیمر ها تولید شده و خیلی زود در سطح دنیا توجه علاقه مندان را سمت خود جلب کرد.

این محصول ساخت NVIDIA  دارای حافظه 8 گیگابایت از نوع GDDR6 است. باور بکنید یا نه باید بگم که فرکانس این کارت درحالت BOOST چیزی برابر 1830 مگاهرتز با حافظه رابط 256 می باشد.

از پورتهای مهم این کارت می توان به HDMI, PCI EXPRESS و DISPLAYPORT اشاره کرد که توانایی متصل شدن به 4 مانیتور را به شما می دهد همچنین می توان به پخش تصاویر با کیفیت 4K و قابلیت نورپردازی آن اشاره کرد

  وجود سه فن 90 میلی متری قدرتمند ، هیت سینک و  تکنولوژی ice storm   همگی نوید از یک کارت قدرتمند را می دهند که قادر خواهد بود ساعتها بدون افت و بدون مشکل برای شما کار کند.

و در آخر باید اضافه کنیم که میزان پاور مورد نیاز برای این سیستم 650 وات است

نتیجه گیری:

بدون شک یکی از بهترین گزینه ها برای گیمر ها و کسانی است که فعالیتهای سنگین گرافیکی انجام می دهند. وجود سیستم خنک کننده قدرتمند حافظه 8 گیگا بایتی و قابلیت پخش تصاویر با کیفیت 4K چیزی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن عبور کرد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here