Creative sound and light

0
17
از یک هدفن یا اسپیکر چه انتظاری داردی؟ چقدر به کیفیت صدا اهمیت می دهید؟ چقدر به زیبایی لوازمتون اهمیت می دهید؟چقدر حاضرید هزینه کنید تا کیفتی بی نظیر نسیبتون بشه؟

 از قدیم میگن لوازم تصویری رو از سامسونگ بگیر، لوازم آشپزخانه رو از ال چی، موبایلو از اپل و لوازم صوتی رو بدون فکر کردن از کریتیو بگیر. حتما میپرسید چرا؟ کاملا مشخصه شرکتی که تمام و کمال زمان و انرژیشو صرف ساخت و تولید بهترین و با کیفیت ترین لوازم صوتی از هدفن گرفته تا باند های عظیم کرده. شرکتی که به عنوان لیدر این شاخه از صنعت کامپیوتر شناخته می شود و  سعی میکند کالایی تولید کند که شما فکر خرید برندی دیگر را از ذهن خود عبورد ندهید.

شرکت سنگاپوری Creative در سال 1981 توسط Sim Wong Hoo و Ng Kai Wa تاسیس شد. پیش از تاسیس این شرکت، Sim Wong Hoo با تعمیر تراشه های کامپیوتر ها و ساخت قطعات سفارشی، موفق به کسب اطلاعات راجع به تکنولوژی های صوتی و تولید کارت صدا شد. از جمله محصولات این شرکت می توان به انواع کارت صدای خانگی و حرفه ای، بلندگو، هدفون و تکنولوژی های صوتی اشاره کرد که هرکدام به نوعی باعث ایجاد ابداعات و اختراعاتی در زمینه صوتی کامپیوتری شده اند. شرکت Creative همواره در تولید محصولات صوتی پیشرو بوده است. این محصولات از کیفیت بالایی برخوردار هستند و صدایی شفاف و رسا را به گوش کاربر می رسانند. در هنگام استفاده از محصولات Creative اطمینان داشته باشید که تمامی صداها را با بالاترین کیفیت ممکن خواهید شنید.

نتیجه گیری:

باید به صورت کاملا کوتاه و مختصر بگم بهتون که : از این که این برند رو خریداری می کنید، هراسی به دلتون راه ندین این برند اونقدری قدرتمند و با کیفیت است که هیچ گاه شما از خرید آن پشیمان نمی شوید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here