protect your world

0
18

سنت، تداوم و نوآوری در شرکت Dicota حاصل 25 سال تجربه در تولید کیف و کوله پشتی است. دیکوتا معتقد است که زندگی روزمره را در مسیر کارآمدتر، راحت تر و ایمن تر قرار داده است . محصولات این شرکت گزینه بسیار مناسبی برای حمل و نقل راحت نوت بوک و دیگر لوازم که در طول روز به آن نیاز پیدا خواهید کرد میباشد از این رو جیب های داخلی کیف ها فضاهای بخصوصی را برای نگهداری نوت بوک، تبلت، اوراق اداری، لوازم جانبی نوت بوک و تبلت و … در نظر گرفته است تا شما در کنار دسترسی سریع به وسایل داخلی آن از نظم داخلی کیف خود نیز لذت ببرید. جنس کیفهای دیکوتا از پلی استر میباشد که باعث مقاومت در برابر نفوذ آب می شود و به شما این امکان را میدهد که در هنگام بارندگی بدون نیاز به کاور مخصوص از کیف استفاده کنید و از دیگر مزایای پلی استر میتوان به مقاومت در برابر ساییدگی و پوسیدگی اشاره کرد .

در اوایل دهه نود بود که کامپیتر ها کم کم قابل حمل شدند و در همان مقطع بود که دیکوتا تصمیم گرفت که بخشی از این پیشرفت باشد و وظیفه حمل و نقل این تکنولوژی را بر عهده بگیرد. دیکوتا جزو اولین شرکت هایی بود که تولید کیف های لپ تاپ را در دستور کار خود قرار داد و تولید کیف های با کیفیت و کارامد را از کشور آلمان شروع کرد.

این شرکت فعالیت خود را تا 2013 در بالاترین کیفیت ممکن ادامه داد تا اینکه در این سال توسط فرد سوئیسی خریداری شد و در واقع این با این کار نه تنها کیفیت کیف ها و لوازم جانبی آن شرکت پایین نیامد بلکه باعث بالاتر رفتن کیفیت و بازدهی آن نیز شد. در واقع با این کار، سوئیسی، در قلب آلمان به وجود آمد.

نماینده های این شرکت در هنگ کنک، دبی و آلمان همه در حال تحقیق و توسعه این برند هستند و با بازاریابی قدرتمندی که در سطح بین المللی دارند  محصولات خود را به 60 کشور جهان از جمله ایران ارسال می کنند و روزانه توسط مقر اصلی خود در سوئیس کنترل می شوند.

در دیکوتا تمرکز همیشه به روی مصرف کننده نهایی است و از اولین ایده تا اخرین ایده ای که تا به حال در این شرکت به وجود آمده در جهت رفاه حال آن ها بوده است. به دلیل راه های ارتباطی  نظیر فیس بوک، تلگرام، اینستاگرام، یوتیوپ و … که این شرکت در اختیار مصرف کنندگان قرار داده ضمن نظر خواهی از آنها درباره کیفیت محصولات، از ایده و نظر های آنها برای تولیدات خود بهره می برد.  تولید انواع کیف و کوله برای مصارف مختلف آن هم با مواد بازیافتی و کمک به حفظ طبیعت جزو الویت اصلی این شرکت است تا ضمن تولید کیف و کوله با کیفیت در سرسبزی و حفظ طبیعت قدمی حتی کوچک بردارد.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here