بدون دغدغه بازی کنید

0
4

داشتن حافظه بیشتر در سیستم به منزله افزایش سرعت خواهد بود، در واقع یکی از سریع تری راه ها برای افزایش سرعت سیستم افزایش رم یا همان حافظه است. پس انتخاب رم با اصالتی که در عین زیبایی، سرعت و گارانتی معتبری داشته باشد اهمیت زیادی دارد. برندهای ژل، کینگ، کینگ مکس، کینگستون و … برندهایی هستند که در بازار ایران جایگاه خود را به خوبی پیدا کردند و بین مصرف کنندگان ایرانی کاملا شناخته شده هستند.

برند کروشیال که زیر مجموعه شرکت ماکرون است از دیرباز جزو بزرگترین تولید کننده های انواع کارت حافظه در جهان بوده که درصد نسبتا زیادی از بازار کارت حافظه در جهان را به خود اختصاص داده است. و در ایران نیز که مالکیت انحصاری آن با شرکت فارِس است با گارانتی مادام العمر آواژنگ به فروش می رسد.

رم به روی سرعت سیستم تاثیر مستقیم می گذارد، بنابراین نیاز به رمی دارید که در هنگام فعالیت زیاد بتواند پاسخ گوی سیستم شما باشد و داغ نکند، وجود چنین رم با کیفیتی بسیار حائز اهمیت است. البته به طور کل می توان گفت که اگر در داخل سیستم خود خنک کننده قوی ندارید یا مثلا در جایی زندگی میکنید که گرمای زیادی وجود دارد (شهر های جنوب کشور) یا سعی کنید فضای داخل کیس خود را خنک تر کنید و یا بهتر است از رم های هیت سینک دار استفاده کنید.

(هیت سینک قطعه ایست فلزی که برروی یک تراشه مانند پردازشگر و یا رم نصب می‌شود و حرارت را از اجزا به سمت پره ها هدایت می‌کند. هیت سینک ها به خودی خود قطعاتی غیر فعال هستند و هیچ بخش متحرکی ندارند)

انتخاب رم های معمولی ممکن است کار شما را راه بیندازند اما کسانی که خیلی خوب در این زمینه اطلاعات  دارند می دانند که باید از چه نوع رمی استفاده کنند. از جمله این رم ها، رمهای  بالستیک شرکت کروشیال هستند که در چهار نوع مختلف تولید شده اند، که دارای هیت سینک می باشند ماژولهای حافظه Ballistix Sport LT به صورت ویژه برای علاقمندان سیستم های کامپیوتری و گیمرهای PC طراحی شده اند تا نهایت قدرت سخت افزاری سیستم شما را به فعلیت برسانند. این ماژولها از قابلیتهای منحصربفرد بهره میبرند و با آماده سازی منابع لازم برای پردازنده مرکزی موجب افزایش سرعت پاسخگویی سیستم کامپیوتری میگردد.

سری Ballistix Sport شرکت کروشیال به شما این امکان را می دهد که عملکرد بالاتری در سیستم خود داشته باشید و دقیقا برای این زمینه نیز طراحی شده است. در مقایسه با حافظه PC استاندارد، سری Sport از سرعت بالاتر، تأخیر پایین تر و افزایش پهنای باند برای عملکرد بالاتر و بدون مرز بهره می برد. سری های Sport از نصب آسان و راه انداری راحت درایور و بازی برخوردار هستند، قابلیت XMP برای پیکربندی آسان وهیت سینک رم برای کنترل درجه حرارت حافظه هستند. داده های بیشتری به پردازنده سیستم خود بدهید و از حداکثر توان آن بهره ببرید.

 

نتیجه گیری:

اگه فضای کیس شما به اندازه کافی خنک نیست و هوا به سختی در کیس گردش پیدا می کیند و یا در نواحی گرم سیر زندگی می کنید و از همه مهمتر اگر از سیستم خود برای فعالیت های سنگین مانند بازی هایی با گرافیک بالا استفاده می کنید بهترین انتخاب شما برای رم، رم های بالستیک می باشند و برای بازی و کارهای سنگین معمولا از این سری رم استفاده می کنند. توانایی تحمل فشار زیاد و عدم کاهش سرعت سیستم با توجه به بار زیادی که بر روی آن است از مشخصات و خصیصه های آن است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here