پاور ANTEC 1000 EXTREEM

0
25

منبع تغذیه در کامپیوتر همانند قلب در بدن فعالیت می کند همانطور که قلب خون کافی برای تامین انرژی مورد نیاز بافت های مختلف را به آنها می رساند ، منبع تغدیه نیز توان مورد نیاز برای قسمت های مختلف سیستم را تامین می کند. بدون وجود یک منبع تغذیه مناسب بهترین قطعات کامپیوتری هم کارایی مناسبی نخواهند داشت پس همیشه سعی کنید قلبی مناسب برای سیستم خود انتخاب کنید تا قطعات سیستم شما به طور کامل از انرژی کافی بهره مند شوند.


پاور 1000 وات فول ماژولار انتک پاور قدرتمندی با خازن هایی ژاپنی که برای سیستم های بالا یا در اصطلاح HIGH END طراحی شده تا بتوانید با خیال راحتی ساعتها از سیستم خود استفاده کنید.
در این پاور از یک فن 135 میلی متری استفاده شده است که جریان هوا را به خوبی در کیس شما به گردش در می آورد که این خود نشان از کیفیت بالای این برند است.
دو کانکتور 4+4 پین ATX ، هشت کانکتور 6+2 پین PCI-E ، دوازده کانکتور 15 پین SATA و شش کانکتور 4 پین Molex در این پاور تعبیه شده.
قابلیت کنترل پیشرفته حرارت با استفاده از ZERO RPM (کلیدی که در کنار دکمه پاور دستگاه قرار داده شده است و با نام هیبرید مود دید)که در زمان استفاده کمتر از دستگاه میتوان این حالت را فعال کرد تا جریان برق کمتری در سیستم شما جریان داشته باشد.


این منبع تغذیه همان گونه که از گواهی ۸۰ پلاس طلایی آن مشخص است، دارای بازدهی بالای ۸۰ درصد و به طور دقیق‌تر 92 درصد است. همچنین این پاور Active PFC بوده و به طور کامل از خازن‌های ژاپنی در آن استفاده شده است و به همین خاطر می‌تواند بازدهی خودش را در بارگذاری‌های سنگین و یا حتی سبک حفظ کند که این مسئله به خصوص در جنبه‌ی بارگذاری‌های سنگین برای گیمرهایی که به طور بلندمدت از سیستم خود استفاده می‌کنند، بسیار اهمیت دارد.
دلایل زیادی برای خرید این پاور وجود دارد که جدا از کیفیت و کارایی بالا استاندار هایی است که این برند نه تنها دراین مورد بلکه در اکثر مدلهای تولیدی خود رعایت می کند تا مصرف کنندگان خود را راضی نگه دارد
استاندارد OPV در هنگام افزایش ولتاژ در هر یک از خروجی ها و یا چند خروجی به صورت همزمان، منبع تغذیه را از کار می اندازد.
استاندارد UPV در زمانی که افت ولتاژ در خروجی ها اتفاق افتد جلوی ادامه کار پاور را می گیرد.
استاندارد OPV در هنگام افزایش ناگهانی توان درخواستی از خروجی ها، این فناوری منبع تغذیه را از کار می اندازد.
استاندارد OCP در صورت اضافه بار شاخه ها که خارج از توان پاور باشد، مجبور به خاموش کردن می شود.
استاندارد CSP حفاظت در برابر اتصالات کوتاه که منبع تغذیه را به طور هوشمند خاموش می کند.
استاندارد OTP در صورت افزایش دمای بیش از حد و توان پاور، آن را خاموش می کند.
استاندارد SIP رصورت افزایش دمای بیش از حدپاور، از مدارها محافظت کرده و خازن ها منفجر نمیشوند، همچنین دربرابر حملات اینترنتی نیز از آن محافظ میکند.

نتیجه گیری:

با توجه به نکاتی که در بالا به آنها اشاره کردیم مطمئنا ANTEC 1000 EXTREEM GOLD بهترین انتخاب ممکن برای سیستمهایی است که برای بازی بسته می شوند که در طولانی مدت از قدرت آن کاسته نشده و می توانند ساعت ها بدون وقفه سیستم شما را روشن نگه دارد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here