ZOTAC 1030 2G ارزان و قدرتمند

0
28

کارت گرفایک 1030 2G  یا با اسم اختصاری 10300A  ازکمپانی زوتک  یکی از قوی ترین کارتهای 2g موجود در بازار که عملکرد بی نظیر آن، شما را برای خرید این کارت مجاب می کند.

این کارت از 2g حافظه ddr5  با رابط 64 بیتی سود میبرد، همچنین دارای Low-profile bracket برای سیستمهای مینی می باشد که البته ، نه یه این معنی که فقط در سیستم های مینی استفاده می باشد، بلکه در کیس های معمولی هم قابل استفاده است.

  گرافیک 1030 برق خود را از طریق درگاه PCI-E تامین می کند و دیگر نیازی به منبع تغذیه  جداگانه برای این کارت ندارید. توان مصرفی برای این کارت 30 وات می باشد که با توجه به در نظر گرفتن این موضوع، یک پاور پایین برای مثال 300 واتی برای شما کافی می باشد.

بهره وری بسیار بالا و کاهش محسوس مصرف انرژی در کارت ZOTAC GeForce GT 1030 منجر به استفاده از یک سیستم کولینگ بسیار کارآمد و بی صدا شده است تا در کنار تهویه مطلوب پردازنده گرافیکی و قطعات الکترونیکی از تولید نویز صوتی آزاردهنده در حین پردازش فعالیتهای رایانه ای جلوگیری نماید.                        وجود DVI  و HDMI  این امکان را به شما می دهد که به دو نمایشگر مجزا متصل شوید. شاید بزرگترین ضعف این کارت در عدم وجود پورت VGA باشد وگرنه با در نظر نگرفتن این مورد این کارت جزو کارت های متوسط رو به بالاست.                                                                                                                   استفاده از نسل جدید تکنولوژی واقعیت مجازی (Virtual Reality)دیگر امکان فوق العلاده این کارت می باشد

نتیجه گیری:

اگر قصد بازی دارید و به دنبال یک کارت ارزان و پر قدرت هستید، این کارت گرافیک بهترین انتخاب شما خواهد بود. کارتی با پردازش بالا، طراحی منحصر به فرد با کیفیت زیاد که جدا از حافظه پایین خود نسبت به کارت های بازی برندهای دیگر، قدرتی بی نظیر دارد و با توجه به قیمت های سرسام آور برندهای دیگر کارت 1030 زوتک بهترین انتخاب شما خواهد بود.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here