زوتک PUSH THE LIMIT

0
10

زوتک فعالیت خود را در سال 2006 به عنوان یک شرکت نوآور، در زمینه قطعات کامپیوتر با شعار                    PUSH THE LIMIT شرع کرد و به سرعت به جمع بزرگان این صنف نظیر ایسوز، گیگا، و … پیوست. این شرکت با تولید محصولاتی خاص و با کیفیت، سنتی را به وجود اورد که ترکیبی از طراحی و عملکرد بی نظیر یک شرکت بود و تا به امروز نیز پا برجاست.
زوتک در زمینه تولید کارت گرافیک، مینی پی سی، و کیس های گیمینگ فعالیت میکند.
این شرکت اولین کارت گرافیک خود را در سال 2007 با نام GT7300 تولید کرد و به دنبال آن، روز به روز کارتهای گرافیک تولیدی این کمپانی در جهان بیشتر شناخته شد. تولید کارت گرافیک های گیمینگ برای علاقه مندان به بازی، محبوبیت این برند را در جهان بیشتر کرد و زوتک را زود تر از آنچه که انتظار می رفت به موفقیت در سطح جهانی رساند. به دلیل کیفیت و تنوعی که زوتک دارد به سختی میشود از آن چشم پوشی کرد چرا که برای همه نوع سیستم چه سیستم های ضعیف و چه سیستمهای گیمینگ و حتی سیستم های متوسط گرافیک تولید کرده است.


سال 2008 دو دستاورد بزرگ برای زوتک به ارمغان آمد و یک سال بی نظیر برای کمپانی رقم خورد. این شرکت ضمن این که توانست کارت گرافیک هایی را با اورکلاک کارخانه تولید کند، همچنین توانست کامپیوترهایی کوچک تر از حد معمول یا همان mini pc را تولید و روانه بازار کند مینی کامپیوترهایی که بدون فن هم خنک نگه داشته می شوند که به نام ZBOX شناخته می شود.


اما این پایان کار نبود زوتک دست به کاری زد که تا قبل از آن هیچ شرکت کامپیوتری ریسک انجام آن را نپذیرفته بود این شرکت پلتفرمی جهانی را طراحی کرد تا علاقه مند به بازی ها بتوانند به صورت آنلاین با هم به رقابت بپردازند و درواقع این روشی بود که خود را بیش از پیش بر سر زبانها اندخت.
زوتک هم اکنون در سراسر دنیا به عنوان یکی از برند های پیشرو شناخته شده نمایندگانی نیز دارد و در ایران هم که از دیرباز این کالا توسط شرکت آواژنگ وارد ایران شد، ولی بنا به دلایلی آواژنگ از ادامه واردات این برند، سر باز زد و در این سالها شرکت فارِس به عنوان نماینده رسمی این شرکت در ایران مشغول به فعالیت است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here