انتک، برندی امریکایی که با تولید قطعاتی با کیفت بلا همواره خود را در زمره تولید کنندگان رده بالای قطعات کامپیوتر در سراسر دنیا قرار داده که البته امتیاز و رتبه بالایی که این شرکت در سایت 80PLUS دارد خود گواه این موضوع است.

آخرین نسل از سری پاور های HCG GOLD ،با قدرتی بی نظیر و کارکردی استثنایی نسبت به سایر برند های هم رده خود می باشد که دارای گوای 80plus می باشد و به لطف استفاده از خازن های ژاپنی به راحتی می توان این مدل را از سایر برند های هم رده آن جدا کرد .

این پاور فول ماژولار با راندمان مصرف انرژی 80plus gold راهی بازار شده  و دارای بازده 92 درصد می باشد. یک فن خنک کننده 120 میلیمتری بلبرینگی که کمک میکند جریان هوا با سرعت بیشتری در گردش باشد که خود گواهی بر کیفیت این برند می باشد

قابلیت کنترل پیشرفته حرارت با استفاده از  ZERO RPM (کلیدی که در کنار دکمه پاور دستگاه قرار داده شده است و با نام هیبرید مود دید)که در زمان استفاده کمتر از دستگاه میتوان این حالت را فعال کرد تا جریان برق کمتری در سیستم شما جریان داشته باشد.

همچنین به دلیل وجود مدار  CircuitShield این اطمینان برای شما حاصل می شود که میزان توان تحویل شده به سیستم، ایمن و قابل اطمینان است.

نتیجه گیری

 اگر قصد خرید پاوری قدرتمند با برند خارجی با قیمتی مناسب و کارایی بی نظیر برای سیستم گیمینگ یا سیستم های مخصوص رندر را دارید این پاور کاملا مناسب و کارامد خواهد بود فقط کافیست که یک قیاس کوچک با سایر برندهای  وارداتی دیگر مانند (کولر مستر،ترمالتک و …) انجام دهید تا متوجه تفاوت در کیفیت این برند با برندهای دیگر شوید .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here