ZOTAC 710 2G  ارزان و اقتصادی

0
39

با توجه به بالا رفتن هزینه ها و تولید CPU های سری F که فاقد هسته گرافیکی هستند کارتهای ارزان قیمت بیش از پیش اهمیت خود را نشان می دهند. کارتهایی که نباید انتظار بالایی از آن ها داشت اما به اندازه کافی توان و قدرت دارند تا خیلی از کارها ی روزانه شما را در حد خوبی انجام دهند.
از این رو کمپانی زوتک که از دیرباز در تولید قطعات کامپیوتری بخشی از پیشگامان بازار IT بوده همچنان به تولید کارت گرافیک های ارزان قیمت یا به اصطلاح LOWEND ادامه می دهد. و بخش قابل توجهی از بازار را از آن خود کرده

کارت گرافیک GT710 با نام اختصاری 71302 که از حافظه DDR3 پشتیبانی می کند دارای حافظه 2 گیگا بایت و باس رابط 64 بیتی بهتزین انتخاب ممکن برای مصرف کنندگانی است که توان خرید کارت گرافیک های بالاتر را ندارند و به قولی به دنبال خرید یک کارت گرافیک اقتصادی هستند که بتوانند کارهای روزانه خود را انجام دهند.
این کارت با توجه به اینکه از DIRECTX 12 و OPEN GL 4.5 پشتیبانی می کند به راحتی می توانید بازی ها و برنامه های مختلت را نصب کنید
دمای بیش ازحد تولید شده در داخل کیس همیشه بخشی از مشکلات کسانی است که از کامپیوتر های خانگی (کیس) استفاده میکنند. زوتک اما برای کاهش دمای هرچه بیشتر این کارت را به یک سیستم خنک کننده PASSIVE مجهز کرده که بدون هیچ صدای می باشد که با بالاتر رفتن دما فعال می شود و گرما را از سطح کارت گرافیک شما دفع می کند.
توان مصرفی این این گرافیک 25وات است که با توجه به این مورد یک پاور 300 واتی برای شما کافی می باشد.
مدل فوق با داشتن یک پورت HDMI، یک پورت DVI و یک پورت D-SUB امکان اتصال 3 مانیتور را به کاربر می‌دهد.

نتیجه گیری
در نگاه کلی مدل GT710 با قابلیت‌های ذکرشده کارت گرافیک متوسطی به شمار می‌آید و برای کارهای حرفه‌ای توصیه نمی‌شود؛ اما اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که به دنبال خرید کارت گرافیک ارزان جهت کارهای روزانه خود هستید این کالا گزینه ایده آلی برای شما به‌حساب می‌آید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here