بازار کامپیوتر از دیرباز به دنبال تولید کامپیوترهای جدید با ظاهری متنوع و گاهی عجیب و غریب و با کیفیت بوده، کاربران به دنبال تجهیزات جانبی متنوع هستند، تجهیزاتی که در عین زیبایی دوام و ماندگاری بالایی داشته باشند. به دلیل ضعف در تولیدات داخلی با کیفیت، اکثر مصرف کنندگان سعی در خرید کالای خارجی حتی به قیمت بالاتر دارند. از رویی دیگر شرکت گرین که می توان گفت تنها شرکت داخلی است که در زمینه تولید برخی قطعات کامپیوتر فعالیت می کند نتوانسته که رضایت اکثیریت مصرف کنندگان را جلب کند و با توجه به قیمت های بالایی که بر روی محصولات نه چندان با کیفیت خود می گذارد اکثریت مصرف کنندگان را به سمت خرید برند های خارجی مانند کولر مستر، دیپ کول، انتک و یا سایر برندها سوق می دهد.

 Believe it

انتک یک شرکت پیشرو در زمینه تولید کامپیوتر و لوازم جانبی است. سال 1986 شرکت انتک در امریکا شروع به فعالیت کرد و خیلی زود خود را به عنوان یکی از رهبران این صنعت، در بازار جهانی با تولیدات با کیفیت و منحصر به فرد و همچنین کانال های توزیع قدرتمند معرفی کرد. این شرکت که بیشتر شهرت خورد را در تولید قطعات گیمینگ به دست آورده بیشتر در تولید پاور، کیس و کولینگ فعالیت می کند.
کیس‌های انتک را میتوان جزء جذاب‌ترین کیس‌های داخل بازار در رده‌های مختلف به حساب آورد اما در سالهای اخیر به دلیل سخت گیری هایی که در زمینه واردات اتخاذ شده کمتر شاهد این برند در بازار ایران بوده ایم. کیس هایی که به راحتی نمیشود از آن ها چشم پوشید. شاید اگر شرایطر تحریم و سخت گیرانه واردات نبود، این برند جزو پر فروش ترین های این بازار می شد.


از طرف دیگر این برند به تولید منبع تغذیه هم می پردازد
پاور هایی که چه در مدل های پایین و چه در مدلهای بالای آن قدرت خود را به رخ می کشد. برندی امریکایی که چیزی جز کیفیت از آن انتظار نداریم و به خوبی توانسته انتظارات طرفدارانش را بر طرف کند. این کمپانی در رده بندی سایت 80plus(سایتی که پاور ها را بر اساس کیفیت رده بندی می کند) جز 10 برند برتر دنیاست که این خود، گواه بر کیفیت این برند است. پاور هایی با ارائه توان حداکثری و با کیفیت و قابلت هیبرید مود که در این پاورها تعبیه کرده است انتظارات ما از یک منبع تغدیه را بالا می برد.

همانطور که گفتیم یکی از ویژگی های بزرگ این برند سیستم توزیع قدرتمند آن است، به طوری که امکان دستیابی به محصولاتش را در هر جای دنیا برای شما فراهم می کند. در ایران نیز تنها نماینده این شرکت امریکایی، شرکت فارِس می باشد که سالهاست محصولات این شرکت را در ایران به فروش می رساند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here