The wolf of wall street

0
52

موفقیت یک شبه بدست نمیاد. شما نمی تونید راه صدساله رو تو یک شب برید، شاید هم موفق بشید این کارو انجام بدین، ولی آیا می تونید تو اون جایگاه بمونید؟ میتونید اون جایگاه رو برای مدت طولانی حفظ کنید؟        موندن و نگه داشتن اون جایگاه برای کسی مقدوره که دونه دونه پله های موفقیت رو طی کرده باشه، کسی که سختی رو لمس کرده، فکر کرده تلاش کرده، جنگیده و از شکستهاش واسه خودش پله ساخته.

اگاهی از زندگی آدمهای موفق همیشه میتونه عزم و اراده آدمهای نا امید رو دوباره زنده کنه میتونه کاری کنه که دوباره تو جاده موفقیت گام بردارن میتونه کمکشون کنه پله های ترقی رو زودتر و با انگیزه تر طی کنن.        اینکه چه راهی رفتن چطوری رفتن چه سختی هایی کشیدن و چقدر طول کشیده موفقیت رو لمس کنن.

جردن بلتفرت هم از همین آدمها بوده که از صفر شروع کرده ولی یک شبه به عنوان یکی از غول های بازار بورس امریکا شناخته نشد. تلاش کرده، زمین خورده و دوباره بلند شده. و البته کنار این تلاش ها فساد و پول شویی رو هم اضافه کنید.

گرگ وال استریت
<دیوانه‌وار> شاید بهترین واژه برای توصیف فیلم «گرگ وال‌استریت» باشد. روایت ۱۸۰ دقیقه‌ای مارتین اسکورسیزی از فراز و فرود زندگی «جردن بلفورت» کارگزار معروف بورس در وال‌استریت، آن قدر سرشار از انرژی است و ضرباهنگ تندی دارد که انگار جوانی سی و چند ساله پشت دوربین آن بوده است.گرگ وال‌استریت داستان زندگی پرتلاطم و جنجالی «جردن بلفورت» کارگزار سابق بورس در وال استریت نیویورک است که با دلال‌بازی، پول‌شویی و فساد اقتصادی به ثروت قابل توجهی رسید و به یکی از مردان قدرتمند بورس و سهام تبدیل شد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here